مدارس برتر استرالیا 2020، قدمی بزرگ به سمت دنیایی بهتر


مدارس برتر استرالیا در سال 2020

استرالیا جزو کشور هایی است که برترین مدارس و سیستم آموزشی را دارا می باشد. به طوری که افراد زیادی در سراسر جهان مایل هستند تا تحصیل در استرالیا را جزء برنامه های فرزندانشان قرار دهند. اخذ ویزای دانش آموزی استرالیا، مجوز تحصیل در استرالیا برای دانش آموزان خارجی می باشد.

دولت این کشور شرایط خاصی را برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا تعیین کرده است که در صورت رعایت تمامی موارد آن، می توانید به راحتی به رویای تحصیل در مدارس برتر استرالیا، دست پیدا کنید. مشاورین مجرب ما در شرکت مشاوران  آرها،  راه دست یافتن به ویزای تحصیلی دانش آموزی استرالیا را برای شما آسان خواهند کرد.

مدارس در ایالت های استرالیا


به طور کلی سیستم آموزشی در کشور استرالیا، طبق استاندارهای جهانی در حال اجرا می باشد. آموزش، موضوع اساسی است که دولت این کشور توجه زیادی به آن دارد. اگر قصد تحصیل در استرالیا را داشته باشید، می توانید با توجه به شرایطی که دارا هستید، در هر کدام از ایالت های این کشور، در مدارس برتر، مشغول به تحصیل شوید.

تحصیل در مدارس استرالیا و تحقق این خواسته


به عنوان یک دانش آموز، برای دریافت ویزای تحصیلی دانش آموزی استرالیا، باید برای ویزای 500 این کشور اقدام کنید، تا پس از اخذ ویزای تحصیلی، رویای تحصیل در استرالیا برای شما به واقعیت تبدیل شود.

تحصیل در مدارس استرالیا این امکان را به شما می دهد که بعد از اتمام تحصیلات خود، بدون دغدغه برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام کنید. دریافت ویزای دانشجویی استرالیا اجازه اقامت و تحصیل در دانشگاه های استرالیا را فراهم می کند.

مدارس برتر استرالیا

بیشتر دانشگاه های استرالیا در رده بندی های جهانی در بین برترین دانشگاه های جهان قرار دارند. با تحصیل در مدارس استرالیا راه ورود شما به دانشگاه های این کشور نیز هموار می شود. چرا که ارزیابی وضعیت تحصیلی شما در مدارس در انتخاب رشته و دانشگاه تأثیر گذار است. برای مثال یکی از مواردی که برای ورود به دانشگاه بررسی می شود، نمره ATAR  است که در دوران تحصیل در مدارس به دست می آید.

مدارس برتر استرالیا چه ویژگی هایی دارند؟


در کشور استرالیا، آموزش از همان دوران مهد کودک شروع می شود و برنامه های آموزشی به گونه‌ای تنظیم شده است که از سنین کودکی دانش آموزان با بسیاری از مسائل مربوط به پیرامون خود آشنا شوند. از این حیث، تحصیل در استرالیا، مورد توجه بسیاری از خانواده های سراسر جهان است.

مدارس برتر استرالیا، با اجرای برنامه های آموزشی هدفمند و پیش رو، سعی در بالا بردن سطح علمی دانش آموزان دارند. مطابق با استعداد دانش آموزان در زمینه های مختلف آموزشی، دروس متنوعی تدریس می شود. کیفیت فضای آموزشی در برترین مدارس استرالیا، مطابق با استانداردهای جهانی و بهره مندی از تکنولوژی های نوین است.

شناخت مدارس برتر استرالیا در سال 2020


اگر تصمیم دارید که برای دریافت ویزای دانش آموزی استرالیا اقدام کنید، بهتر است که مدارس برتر استرالیا را در سال 2020 بشناسید، تا سپس متناسب با شرایطی که دارید و علاقه به زندگی و تحصیل در هر ایالت، برای تحصیل در بهترین مدارس استرالیا، در سال 2020 آماده شوید.

در این بخش ده مدرسه برتر کشور در ایالت های مختلف استرالیا را با هم بررسی می کنیم.

1. مدرسه James Ruse Agricultural High School


James Ruse Agricultural High School

این مدرسه جزء برترین مدارس استرالیا به شمار می آید که در اطراف شهر سیدنی، کارلینگفورد واقع در ایالت نیو ساوت ولز قرار دارد. این مدرسه یک دبیرستان دولتی می باشد که جزء چهار مدرسه برتر در ایالت نیو ساوت ولز است. دانش آموزان دختر و پسر در این مدرسه در کنار یکدیگر به تحصیل می پردازند.

همچنین در رتبه بندی مدارس در کشور استرالیا، این مدرسه به دلیل اینکه از رتبه خوبی در ATAR  بهره مند می باشد، همیشه در بین مدارس برتر قرار داشته است. اگر قصد دارید تا برای دریافت ویزای دانش آموزی استرالیا اقدام کنید و در ایالت نیو ساوت ولز زندگی کنید، تحصیل در این مدرسه شانس بزرگی برای هر دانش آموزی است.

2. مدرسه Abbotsleigh


مدرسه Abbotsleigh

مدرسه Abbotsleigh در بخش شمالی سواحل سیدنی در ایالت نیو ساوت ولز واقع شده است.  این مدرسه دخترانه بوده و جزء برترین مدارس سیدنی می باشد. همچنین این مدرسه خصوصی و غیر دولتی است و از اولین مدارس در شهر سیدنی است که در کیفیت بالایی خدمات خود را به دانش آموزان ارائه می دهد.

اعزام دانش آموز به استرالیا با هدف ساختن یک زندگی بهتر صورت می گیرد. به همین دلیل انتخاب مدرسه خوب مهم ترین انتخاب هر دانش آموز است. این مدرسه نیز یکی از انتخاب های مناسب برای دانش آموزان است.

3. مدرسه Canberra Grammar School


Canberra Grammar School

مدرسه گرامر کانبرا، در شهر کانبرا قرار دارد و در قسمت مرکزی این شهر واقع شده است. مدرسه کانبرا متشکل از دانش آموزان دختر و پسر می باشد و برترین مدرسه شهر کانبرا و ایالت آن به شمار می رود. این مدرسه برنامه درسی مشخصی برای تمامی دوره های تحصیلی دارد و رتبه خوبی در ATAR  کسب کرده است.

4. مدرسه Bialik College

مدرسه Bialik College

این مدرسه در حومه ملبورن و در ایالت ویکتوریا قرار دارد. مدرسه ای مستقل می باشد که در مقاطع ابتدایی و متوسطه دانش آموزان در آن تحصیل می کنند. این مدرسه در رده برترین مدارس ملبورن و ایالت ویکتوریا قرار دارد. همچنین در رده بندی برترین مدارس استرالیا، جایگاه بسیار خوبی دارد.

اقدام برای اخذ ویزای دانش آموزی استرالیا به منظور تحصیل در این مدرسه یک انتخاب بسیار مناسب است که مشاورین ما در مجموعه آرها شما را برای سیدن یه این هدف، همراهی خواهند کرد.

5. مدرسه Brisbane Grammar School


مدرسه Brisbane Grammar School

این مدرسه یکی از مدارس برتر پسرانه است که به صورت مستقل اداره می شود و در شهر بریزبن در ایالت کوئینزلند قرار دارد. این مدرسه قدیمی ترین مدرسه این ایالت می باشد. این مدرسه شامل کلاس های چند منظوره است که انواع علوم مختلف را به دانش آموزان آموزش می دهد.

این مدرسه جزء مدارس برتر بوده و نمره خوبی در رده بندی ها به دست آورده است. دانش آموزان در این مدرسه مهارت های متنوعی را کسب می کنند. برای دانش آموزان پسری که قصد دریافت ویزای تحصیلی استرالیا را دارند، اگر ایالت کوئینزلند را انتخاب کرده باشند می توانند این مدرسه را برای تحصیل انتخاب کنند.

6. مدرسه Brisbane State High School


Brisbane State High School

این مدرسه در بریزبن واقع در ایالت کوئینزلند می باشد. در واقع یک دبیرستان دولتی بوده که در بخش جنوبی بریزبن قرار دارد. در زمینه های ورزشی این مدرسه در رده های بالایی قرار دارد و اولین مدرسه دولتی است که در بریزبن، تأسیس شده است.

این مدرسه نیز جزء برترین مدارس ایالت کوئینزلند است و رتبه خوبی در بین مدارس استرالیا دارد. در این مدرسه توجه زیادی به برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی وجود دارد که در این راستا دانش آموزانی که در این حوزه ها مستعد باشند، تحصیل در این مدرسه به شکوفایی استعدادهای آنها کمک خواهد کرد.

7. مدرسه Perth Modern School


Perth Modern School

مدرسه مدرن پرت در شهر پرت در استرالیا غربی قرار دارد. این مدرسه اولین دبیرستان دولتی است که در ایالت استرالیا غربی تأسیس شد و شروع به کار کرده است. این مدرسه زمینه ورود دانش آموزان را به دانشگاه های برتر استرالیا، فراهم می کند.

در صورتی که یک دانش آموز قصد داشته باشد که بعد از پایان دوره مدرسه برای دریافت ویزای دانشجویی و تحصیل در دانشگاه های استرالیا اقدام کند، ثبت نام در این مدرسه به او کمک می کند تا با برنامه ریزی هدفمند وارد دانشگاه های استرالیا شود.

8. مدرسه Presbyterian Ladies' College


Presbyterian Ladies' College

این مدرسه در یک کالج دخترانه است که در قسمت غربی شهر پرت در ایالت استرالیای غربی قرار دارد. این مدرسه یک مدرسه شبانه روزی است که به صورت مستقل اداره می شود و از برترین مدارس استرالیا و ایالت استرالیای غربی شناخته می شود.

در این مدرسه برنامه های فرهنگی و آموزشی مناسبی در حال اجرا می باشد و برنامه ریزی هدفمندی در خصوص تحصیل دانش آموزان در این مدرسه وجود دارد. اگر می خواهید برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنید و دانش آموز خود را برای تحصیل در استرالیا به مدارس شبانه روزی بفرستید این مدرسه یک پیشنهاد عالی برای شما است.

9. مدرسه Concordia College


مدرسه Concordia College

این مدرسه یکی از برترین مدارس خصوصی است که در شهر آدلاید در ایالت استرالیای جنوبی قرار دارد. این مدرسه از بخش های متنوعی تشکیل شده است و برای تمامی دروس از هنر و ورزش گرفته تا علوم آزمایشگاهی، فضاهای مناسبی برای یادگیری دانش آموزان ایجاد کرده است.

یک مدرسه عالی در جنوب قسمت مرکزی آدلاید است که با بهره گیری از دانش روز و تکنولوژی های پیشرفته، برنامه های درسی را به دانش آموزان آموزش می دهند.

10. مدرسه Taroona High School


Taroona High School

این مدرسه در شهر هوبارت در ایالت تاسمانی استرالیا قرار دارد. یک مدرسه دولتی می باشد و از مدارس برتر این ایالت به حساب می آید. این مدرسه از چند بخش تقسیم شده است که در ساختمان های مختلف قرار دارند و تمامی فضاهای آموزشی مطابق با استاندارهای فضاهای آموزش دنیا طراحی شده است. این مدرسه یک گزینه خوب برای کسانی است که در هوبارت سکونت دارند.

شرک مشاوران آرها لوگوی سفید

دفتر ایران

آدرس

تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، خیابان گلستان

تلفن

8888888

ایمیل

tehran@arhamigration.com

برای اطلاع از آخرین اخبار

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Australia Office

Address

Level 3, 97 Pirie Street, Adelaide, SA 5000

Phone

0061-423401537

Email

australia@arhamigration.com

به بالای صفحه بردن