خدمات پس از ورود به کشور استرالیا و آسودگی خاطر با ما


خدمات پس از ورود به استرالیا

پس از آنکه روند اعزام شما به استرالیا توسط تیم ما به خوبی انجام شد و وارد این کشور شدید، پس از آن مجموعه ما شما را تنها نخواهد گذاشت و می توانید به راحتی از خدمات پس از ورود به استرالیا که توسط تیم ما ارائه می شود بهره مند شوید.

زمانی که وارد این کشور شوید، در اصل، وارد یک محیط بیگانه شده اید. پس حتماً نیاز خواهید داشت تا فردی در این کشور منتظر ورود شما باشد و از همان لحظه وارد شدنتان به خاک استرالیا شما را همراهی کند و تنهایتان نگذارد. تصور کنید همین امروز سوار بر هواپیما شده و به سمت استرالیا می آید.

ابتدا باید به شهر مورد نظر وارد شوید. در ابتدای ورود طبیعی است که با محیط هیچ آشنایی نداشته باشید و تمام خیابان ها و کوچه ها برایتان نا آشنا باشد. پس اگر یک راهنما کنارتان نباشد، همان اول مسیر سردرگم و نگران خواهید شد. اما نگران نباشید چرا که نیروهای ما در استرالیا مستقر هستند و از روزی که وارد این کشور شوید تا زمانی که به کلاس درستان بروید و با محیط خو بگیرد، شما را تنها نخواهند گذاشت.

اما همان طور که می دانید از زمانی که به استرالیا بیایید، درگیر معضلاتی گوناگونی خواهید شد. پس برای آنکه از  خدمات پس از اعزام ما در جهت حل این مسائل آگاه شوید، مباحث زیر را دنبال کنید.

عدم آشنایی با قوانین و شرایط اجاره محل سکونت موقت در استرالیا


خیلی از دانش آموزان و دانشجویان قبل از ورود به شهر محل تحصیل خود فرصت نمی کنند تا مروری بر قوانین آن داشته باشند. برعکس ممکن است برخی از افراد هم فرصت کنند تا قوانین را فرا بگیرند. با این حال تا زمانی که وارد شهر نشوید و از نزدیک شرایط موجود را مشاهده و لمس نکنید، درک درستی از قوانین نخواهید داشت.

عدم آشنایی با قانون، بی شک مشکلات بسیار زیادی را به وجود می آورد. حتی ممکن است گاهی به دلیل این عدم آشنایی، کاری را انجام دهید که خلاف قوانین باشد و در این صورت به دردسر بیفتید و یا حتی مجازات شوید.

آشنایی با قوانین استرالیا

ما بعد از ورودتان به استرالیا با ارائه خدماتی به صورت کامل شما را با قوانین آشنا خواهیم کرد، تا بعد از شروع به تحصیل به راحتی بتوانید در شهر مورد نظر خود زندگی کنید.

اگر هنگامی که به استرالیا سفر می کنید، خویشاوند، بستگان و یا آشنایی نداشته باشید که در خانه اون سکونت کنید، پس نیاز به یک محل سکونت خواهید داشت. با توجه به مرکز آموزشی که در آن ثبت نام کرده‌اید، ممکن است امکان اسکان در خوابگاه های دانش آموزی یا دانشجویی را داشته باشید. گاهی هم می توانید محل سکونت موقتی برای دوران تحصیل خود تهیه کنید.

اما از آنجایی که آشنایی کافی از مناطق مختلف ندارید، پس انجام این کار به تنهایی غیرممکن است. از این رو تیم ما بعد از ورودتان به استرالیا شما تنها نمی گذارند و با توجه به شرایطی که دارید محل سکونت مناسبی برایتان تهیه خواهند کرد. تا با خیالی آسوده، ساکن شوید و به تحصیل بپردازید.

تور آشنایی با شهر و محل تحصیلتان، همراه با ما


وقتی به قصد تحصیل به استرالیا سفر می کنید قرار است که چند سال در این کشور زندگی کنید. حتی ممکن است بعد از تحصیل نیز قصد ماندن در شهر محل تحصیل خود یا هر شهر دیگر را داشته باشید. پس باید در بدو ورود با شهر و محل تحصیلتان آشنا شوید.

بعد از استقرار در محل سکونت تهیه شده، ما برایتان توری را فراهم خواهیم کرد تا شهر محل تحصیل خود را به خوبی بشناسید. در این تور محل تحصیلتان را معرفی می کنیم و مسیرهایی که می توانید از خوابگاه یا خانه به آنجا بروید را به به شما نشان خواهیم داد.

همچنین برگزاری این تور باعث می شود تا خیابان ها و مسیرهای پر رفت و آمد و مهم شهری را یاد بگیرید و با جاذبه های گردشگری شهر آشنا شوید. در این تور با وسایل حمل و نقل عمومی و نحوه استفاده از آن آشنا خواهید شد. چرا که به عنوان یک دانش آموز یا دانشجو به وفور از وسایل حمل نقل عمومی استفاده خواهید کرد. پس باید با نحوه تهیه کارت های اعتباری و اخذ بلیط های مختلف آشنا شوید.

آشنایی با شهر و محل تحصیلتان در استرالیا

همچنین مراکز خرید، مارکت ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها، سینماها و.... را به خوبی خواهید شناخت. در نهایت هدف ما این است که بعد از ورود به شهری که محل تحصیلتان است، در کمترین زمان ممکن با شهر آشنا شوید و بدون نیاز به دیگران به دانشگاه یا مدرسه خود بروید و همچون یک شهروند عادی زندگی کنید.

معضلات عدم اعتبار و سابقه بانکی در کشور استرالیا


بعد از آنکه در شهر خود مستقر شدید و به عنوان دانشجو یا دانش آموز مشغول به تحصیل شدید، مشکلی که ممکن است خیلی زود با آن روبرو شوید، نداشتن یک حساب بانکی در بانک های کشور استرالیا است.

شما ماهانه هزینه های مختلفی از غذا و پوشاک تا هزینه خوابگاه و یا خانه های دانشجویی خواهید داشت. طبیعی است که نمی توان مبلغ زیادی پول به صورت نقدی همراه خود به این کشور بیاورید، و تا پایان دوران تحصیل آن را داشته باشید. پس شما نیاز به یک حساب بانکی خواهید داشت تا به این ترتیب دیگران بتوانند به راحتی به این حساب پول واریز کنند، و یا حتی اگر با ویزای تحصیلی خود حق اجازه کار پاره وقت را داشته باشید کارفرمایتان حقوق شما را به این حساب واریز کند.

در کشور استرالیا بانک های مختلفی وجود دارند که شرایط افتتاح حساب هریک متفاوت است. برخی از آنها برای دانشجویان و دانش آموزان حساب های بانکی مشخصی دارند و هر کدام ممکن است تسهیلات مختلفی را هم ارائه دهند.

امور بانکی در کشور استرالیا

معضلات امور بانکی در استرالیا تنها توسط افرادی که متخصص در این زمینه هستند، قابل حل است. بر این اساس مجموعه ما بعد از ورود شما به این کشور در خصوص امور بانکی به صورت کامل مشاوره خواهد داد و بانک ها را به شما معرفی می کند و در افتتاح حساب بانکی که برای شما مناسب باشد، کمکتان خواهد کرد.

خدمات دریافت گواهینامه رانندگی و خرید ماشین در کشور استرالیا


بعد از اینکه مدتی در این کشور زندگی کردید، با توجه به شرایطتان ممکن است که نیاز به دریافت گواهینامه داشته باشید و یا تصمیم بگیرید یک خودرو شخصی خریداری کنید. از آنجایی که شما با ویزای موقت به این کشور سفر کرده اید و شهروند استرالیا به حساب نمی آیید، قوانین مختلفی برای دریافت گواهینامه و خرید ماشین وجود دارد.

برای اینکه بتوانید در این کشور رانندگی کنید باید گواهینامه رانندگی کشور استرالیا را داشته باشید. برای دریافت گواهینامه باید در آزمون شرکت کنید. آزمون گواهینامه در استرالیا هم مانند ایران از دو بخش آزمون تئوری و عملی تشکیل شده و باید در هر دو آزمون نمره لازم را کسب کنید.

مشاورین ما در استرالیا در این زمینه کمک لازم را به شما خواهند کرد و با معرفی منابع آزمون و توضیح شرایط کامل آن دریافت گواهینامه رانندگی را برایتان راحت تر می کنند.

دریافت گواهینامه رانندگی در استرالیا

همچنین خرید خودرو در این کشور قوانین خاص خود را دارد. نوع ویزا و مدت زمان اعتبار آن در خرید خودرو تأثیر دارد. به همین دلیل زمانی که قصد خرید خودرو داشته باشید ما شرایط لازم را برایتان فراهم می کنیم و لیست قیمت انواع خودرو و مراکزی که می توانید خودرو را از آنجا تهیه کنید، در اختیارتان می گذاریم تا هم هنگام اخذ گواهینامه رانندگی و هم هنگام خرید خودرو تمامی کارها به سهولت برایتان انجام شود.

سخن پایانی


در نهایت باید گفت، شما وارد یک کشور جدید می شوید که قوانین خاص خود را دارد. پس حتماً به عنوان یک فرد خارجی معضلاتی برایتان به وجود خواهد آمد، بنابراین صبور باشید. نیاز به نگرانی نیست چرا که خدمات ما تنها به اعزام ختم نمی شود، بلکه نیروهای متخصص ما در استرالیا منتظر شما هستند تا از بدو وردتان برای تمامی مشکلات پیش رو راه حل مناسبی پیدا کنند و هرگز شما را تنها نخواهند گذاشت.

شرک مشاوران آرها لوگوی سفید

دفتر ایران

آدرس

تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، خیابان گلستان

تلفن

8888888

ایمیل

tehran@arhamigration.com

برای اطلاع از آخرین اخبار

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Australia Office

Address

Level 3, 97 Pirie Street, Adelaide, SA 5000

Phone

0061-423401537

Email

australia@arhamigration.com

به بالای صفحه بردن